Test Ciężkości Nóg, czyli ile ważą Twoje nogi? 0
Test Ciężkości Nóg, czyli ile ważą Twoje nogi?

Czym jest Test Ciężkości Nóg i po co w ogóle go wykonywać? Dzięki temu Testowi będziesz wiedzieć, ile ważą Twoje nogi i skutecznie dobierzesz produkt, który przyniesie Ci ogromną ulgę. Zajrzyj do artykułu, wykonaj Test Ciężkości Nóg, dowiedz się ile ważą Twoje nogi i co dalej z tym zrobić!

 

Test Ciężkości Nóg czas start!

Test Ciężkości Nóg jest prosty i szybko go wykonasz, a to co z niego wyniesiesz pozwoli Ci bardziej zadbać o zdrowie. Zastanawiasz się w jaki sposób? Spokojnie, wszystko Ci wytłumaczymy, ale najpierw wybierz numerek, przy którym jest napisane to, co odczuwasz na koniec dnia w Twoich nogach. Do dzieła 😉

 

  1. Nogi są lekkie. Nie czuję żadnego dyskomfortu. Nic mnie nie boli.

 

  1. Wszystko jest w porządku, ale jak tylko wracam wieczorem do domu, to szybko muszę ściągnąć buty, skarpetki i spodnie, aby poczuć większy komfort, wygodę i ulgę.

 

  1. Niby wszystko jest okej, ale jak po całym dniu wrócę do domu to mam potrzebę położyć się z nogami do góry. Samo zdjęcie butów, skarpetek i spodni niestety nie pomaga.

 

  1. Każdego wieczoru czuję, że moje nogi są ciężkie, zmęczone i dużo się nachodziły, nawet gdy w ciągu dnia moja aktywność była bardzo mała.

 

  1. Na nogach mam małe popękane żyłki (tzw. pajączki), a temu wszystkiemu towarzyszy ból, ciężkość i opuchnięcie nóg. Mam ochotę cały czas chodzić w spodniach, aby tylko ukryć te popękane żyłki.

 

  1. Mam wrażenie, że urosły mi stopy… Są opuchnięte, a na koniec dnia nie mieszczą się w buty, które jeszcze rano pasują, jak ulał. Przy tym, z każdym krokiem, mam wrażenie, że ciągnę jakieś ciężkie kamienie uwiązane do stóp.

 

  1. Ból nóg nie daje mi spokoju, nie mogę na niczym się skupić, bo ciągle odczuwam okropny ból w nogach. Do tego, są one ciężkie i mają te brzydkie pajączki, których jest coraz więcej.

 

I jak, już wybrałaś numerek, który opisuje stan Twoich nóg w ciągu dnia lub gdy wrócisz wieczorem do domu? Teraz możemy wytłumaczyć Ci, jakie uzyskasz korzyści z rozwiązania tego Testu 😊

 

Jak interpretować wyniki Testu?

Jeśli wybrałaś numerek 1 –  gratulacje! Twoje nogi są w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej. Z kolei, gdy wybrałaś numerki od 2 do 7 - niestety nie jest dobrze, ponieważ przy tych numerkach znajdują się objawy, które świadczą o pogorszonym krążeniu nóg. Jeśli problemy z krążeniem są zaniedbane i pozostawione same sobie, mogą doprowadzić do żylaków. To nie jest błahy problem, należy z nim walczyć, ponieważ żylaki nie są tylko nieestetycznymi pajączkami na nogach. One mogą doprowadzić do innych poważnych schorzeń.

 

Zadbaj o zdrowie i piękno nóg!

Z pomocą w zadbaniu o zdrowie nóg przychodzą rajstopy, pończochy i podkolanówki marki Veera. Posiadają one testowany klinicznie stopniowany ucisk, który eliminuje objawy pogorszonego krążenia, takie jak ciężkość nóg, opuchnięcia i ból. Dodatkowo, przynoszą ulgę nogom i sprawiają, że czujesz się lekko. W ten sposób rajstopy, pończochy i podkolanówki Veera skutecznie zapobiegają pojawieniu się żylaków. Produkty marki Veera są pomocne nie tylko, gdy już borykasz się z nieprzyjemnym bólem czy ciężkością nóg. Jeśli nie masz najmniejszego problemu z nogami, czyli wybrałaś numerek 1, to również dobry czas, aby zadbać o nogi z marką Veera, ponieważ to właśnie wtedy jest czas na wprowadzenie profilaktyki przeciwżylakowej. W ten sposób będziesz mogła cieszyć się zdrowiem nóg na dłużej.  

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl