And the winner is… Veera! 0
And the winner is… Veera!

Mamy to! Kolejny raz marka Veera zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Rajstopy i skarpety przeciwżylakowe”, uzyskując tym samym Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2022!

Dziękujemy naszym Klientkom i Klientom!
Nasz sukces nie byłby możliwy dzięki Wam – naszym Klientkom i Klientom! W końcu 100% wyników w konkursie Konsumencki Lider Jakości to rzeczywiste głosy konsumentów obdarzających swoim zaufaniem w toku ogólnopolskich badań konsumenckich poszczególne produkty, usługi i marki. Serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami i ufacie naszym produktom przeciwżylakowym!

Co sprawiło, że uznaliście Veera za Lidera Jakości?
W badaniu przeprowadzonym w ramach XI edycji programu Konsumencki Lider Jakości udział wzięło blisko 15 000 respondentów. Ankietowani zagłosowali za markę Veera, ponieważ cenią sobie nasze produkty medyczne za komfort noszenia, dobre układanie się na ciele i najwyższą jakość. Dodatkowym atutem jest ich piękne, eleganckie i estetyczne wykonanie. Konsumenci wskazali Veerę jako lidera rynku z rozpoznawalnym logotypem, który ma szeroki asortyment produktów uciskowych i jest dostępny w większości Aptek i Sklepów Medycznych.

Czy polecacie Veera innym osobom?
Aż 80% ankietowanych, którzy oddali głos na Veera poleciłoby nasze produkty przeciwżylakowe innym osobom! To znakomity wynik, jaki pokazuje, że macie do nas pełne zaufanie. Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji wypróbować naszych rajstop, pończoch i podkolanówek ze stopniowanym uciskiem, koniecznie odwiedźcie sklep pomaranczka.pl!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl