7 kwietnia – Światowy Dzień Zdrowia z Veera 0
7 kwietnia – Światowy Dzień Zdrowia z Veera

 Jak co roku, 7 kwietnia, obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. W Veera wiemy, jak ważne jest zdrowie, zwłaszcza kończyn dolnych. Aby pomóc Wam zadbać o nogi, już od wielu lat czynnie włączamy się w promocję profilaktyki przeciwżylakowej, wprowadzając na polski rynek innowacyjne produkty pończosznicze.

 

Veera – marka dla każdego

To już prawie ćwierć wieku odkąd Veera pomaga dbać o zdrowie i piękny wygląd nóg Polek i Polaków. Skuteczność produktów specjalistycznych od Veera potwierdzona została licznymi certyfikatami i nagrodami. Nasze rajstopy, pończochy i podkolanówki wielokrotnie zostały docenione w rankingach: Konsumencki Lider Jakości i Plebiscyt Influencer’s Top.

Veera to przede wszystkim testowane klinicznie produkty, jak:

  • podkolanówki, pończochy, rajstopy uciskowe i przeciwżylakowe stosowane w profilaktyce przeciwżylakowej,
  • rajstopy i pończochy o I klasie ucisku wg klasyfikacji CEAP stosowane w profilaktyce i zapobieganiu rozwojowi przewlekłej niewydolności żylnej,
  • rajstopy i pończochy o II i III stopień ucisku wg klasyfikacji CEAP stosowane w celach medycznych w terapii przeciwżylakowej.

Oprócz tego Veera posiada w swoim portfolio produkty terapeutyczne stosowane antycellulitowo, przeciwbólowo, rozgrzewająco i przeciwreumatycznie.

 

 

Veera – stały rozwój innowacyjnej oferty

Marka Veera skierowana jest do wszystkich niezależnie od płci, wieku, rozmiaru, problemów zdrowotnych czy prowadzonych aktywności. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta sklepu pomaranczka.pl była jak najbardziej aktualna i stale rozwijamy ją o nowe pozycje. Zobaczcie, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniał się nasz asortyment!

 

 

2001 rok

Do oferty wprowadziliśmy produkty dla kobiet w ciąży (rajstopy z regulowanym pasem wokół brzucha) i mężczyzn (skarpety uciskowe). Rozszerzyliśmy gamę kolorystyczną o trzy kolory.

2006 rok

Stworzyliśmy innowacyjną, przeciwbólową i antycellulitową linię Veera Silver.

2012 rok

Opracowaliśmy wyroby kompresyjne w II klasie ucisku, czyli linię produktów medycznych Veera Forte.

2013 rok

W asortymencie pojawiły się dwie nowe kolekcje: Veera na rozgrzewkę i Veera Premium z dodatkiem mikrofibry.

2014 rok

Rozszerzyliśmy ofertę o rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe z otwartymi palcami oraz pończochy przeciwżylakowe Unisex. Dodaliśmy także nowy kolor „melanż” do serii Veera Premium.

2015 rok

Wprowadziliśmy serię limitowanych produktów na lato Veera Soft. Udoskonaliliśmy produkty o technologię Sliver+, czyli jony srebra, dzięki którym przez cały dzień czujesz się świeżo i higienicznie. Rozszerzyliśmy linię profilaktyczną o pończochy 40 DEN.

2016 rok

Stworzyliśmy nową linię Veera Beauty. Do oferty dodaliśmy kolor burgund.

2020 rok

Czas pandemii COVID-19. Odpowiedzieliśmy na potrzebę zwiększenia ochrony osobistej i rozpoczęliśmy sprzedaż maseczek ochronnych Veera Protect i żelu antybakteryjnego do dezynfekcji rąk – Veera Hand-Care.

2021 rok

Do oferty weszła innowacyjna seria Look At Me rajstop, legginsów i spodenek antycellulitowych. W linii Veera Przeciwżylakowa pojawił się nowy kolor Visone dostępny na tę chwilę dla rajstop 70 DEN i 140 DEN.

 


2022 rok

Jakie nowości przyniesie rok 2022? Dowiecie się już wkrótce!

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz profili na Instargamie i Facebooku!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl