Veera Konsumenckim Liderem Jakości 2021 0
Veera Konsumenckim Liderem Jakości 2021

Jesteśmy wdzięczni za to, że po raz czwarty w ramach badania Konsumencki Lider Jakości uznaliście naszą markę Veera za godną zaufania i polecania. Każdy nasz sukces nie miałby miejsca, gdyby nie Wy, nasi wspaniali Klienci. Dziękujemy, że jesteście z nami już od 20 lat!

 

Konkurs z tradycjami

Program Konsumencki Lider Jakości trwa nieprzerwanie od 11 lat. Veera z sukcesem wystartowała już w czterech edycjach konkursu. Tegoroczne ogólnopolskie badanie konsumenckie przeprowadzono na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów w wieku od 15 do 65 lat. Do udziału w sondzie zaproszono zarówno kobiety (64,3%), jak i mężczyzn (35,7%). Taki zróżnicowany dobór ankietowanych pozwolił na jednoznaczne zidentyfikowanie liderów jakości w kilkuset kategoriach asortymentowych.

 

Veera ze złotem!

Zebrane od respondentów opinie bezdyskusyjnie wyłoniły laureata w kategorii „Pończochy i skarpety przeciwżylakowe”. Miło nam poinformować, że po raz kolejny najwyższe odznaczenie – Złote Godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 – otrzymała nasza marka Veera!

 

 

Co sprawiło, że Veera została uznana za Lidera Jakości?

Veera zdobyła uznanie wśród ankietowanych m.in. dlatego, że była już wielokrotnie nagradzana przez klientów. Respondenci docenili nasza markę za dobrą jakość oferowanych produktów i ich duży wybór w ramach dostępnego na rynku profesjonalnego asortymentu pończoszniczego ze stopniowanym uciskiem. Badani wskazali, że pończochy i skarpety przeciwżylakowe od Veera są bardzo wygodne i zdrowe, a co najważniejsze – szybko i skutecznie przynoszą ulgę zmęczonym i chorym nogom. W opinii respondentów produkty Veera stanowią znakomitą alternatywę dla rajstop od zwykłych producentów.

 

88,9% respondentów zakwalifikowanych do badania Konsumencki Lider Jakości 2021 jest użytkownikami produktów Veera, uważają naszą markę za najlepszą i realnie ją polecają!

 

Dziękujemy za zaufanie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl