Jest już wiosna. Czas pokazać nogi! 0
Jest już wiosna. Czas pokazać nogi!

21 marca świętowałyśmy nadejście kalendarzowej wiosny. Może i faktycznie jej pierwsze dni przez padający śnieg nie były zbyt wiosenne, lecz już za chwilę będziemy miały niejedną okazję na ponowne odkrycie naszych nóg. W związku z tym wiele z Was zadaje nam pytanie: Czy będę musiała schować do szuflady noszone w zimę rajstopy Veera i kupić nową, cieńszą parę na wiosnę?

Mówimy „NIE” dodatkowym wydatkom!

Oczywiście, że nie J Z nadejściem wiosny nie musicie ponosić żadnych kosztów związanych z zakupem nowych rajstop, pończoch czy podkolanówek uciskowych Veera. Nasze produkty, niezależnie od posiadanego DEN, znakomicie nadają się do noszenia 365 dni w roku. Dzięki zastosowaniu specjalnego splotu plastra miodu są przewiewne niezależnie od temperatury otoczenia.

Miodzio!

Dodatkowo, materiał, z jakiego wykonane są rajstopy, wzbogaciliśmy jonami srebra. Połączenie splotu plastra miodu i jonów srebra zwiększa komfort noszenia produktów pończoszniczych, ponieważ działa bakteriobójczo i umożliwia skórze aktywne oddychanie. Wpływa to na ogólne poczucie świeżości i czystości przez cały dzień – zarówno w zimne dni, jak i w te ciepłe.

Lekka jak piórko

Dlaczego jeszcze nie musicie nabywać innej pary rajstop, niż ta od Veery, jaką już posiadacie? Przede wszystkim dlatego, że wytrzymała na puszczanie oczek Veera, posiada właściwości przeciwżylakowe. Stopniowany ucisk zapobiega pojawianiu się pajączków na nogach i nadaje im lekkości, poprzez redukcję obrzęków i bólu. Przed zakupem, warto jak najlepiej dopasować do swoich potrzeb ucisk, aby w przyszłości korzystać ze skutecznego działania wyrobów kompresyjnych. Jeśli macie problem z doborem rajstop lub posiadany produkt nie jest wystarczający, skontaktujcie się z nami. Chętnie pomożemy :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl