Babciu, Dziaku! Opowiedzcie nam o swoich nogach! 0
Babciu, Dziaku! Opowiedzcie nam o swoich nogach!

Częste żale osób starszych na różnego rodzaju bóle czy brak energii spowodowały, że zaczęłyśmy bagatelizować codzienne kłopoty naszych bliskich. Jednak czy faktycznie powinnyśmy lekceważyć informacje, jakie przekazują? A może powinnyśmy potraktować otrzymane komunikaty nie tylko jako wołanie o pomoc czy chęć wzbudzenia zainteresowania babcinym lub dziadkowym losem, ale też jako źródło wiedzy o tym, na co i my możemy w przyszłości zachorować?

Po prostu w końcu posłuchaj
Współczesny rytm życia, czyli bycie 24/7 w biegu pomiędzy pracą a domem, powoduje, że przede wszystkim zaniedbujemy same siebie, ale także zapominamy zwracać uwagę na potrzeby naszych bliskich. Dziadkowie, którzy nierzadko żyją już samotnie, chcą być wysłuchani przez członków rodziny nie tylko wtedy, gdy czują się dobrze, ale także gdy mają gorsze dni. I właśnie w tych słabszych chwilach potrzebują naszej szczególnej uwagi. Potrzebują, abyśmy ich wysłuchały z empatią, a nie potraktowały jak kilkuminutową przerwę w „biegu”.
Część problemów zdrowotnych seniorów może być łatwa do rozwiązania, część może wymagać porady specjalisty. Posłuchajmy więc, co tak naprawdę oni chcą nam powiedzieć! Może dziadek, który od ostatniej rozmowy telefonicznej skarży się na łamanie w kościach potrzebuje umówienia wizyty u reumatologa? A może babcia, która od lat odczuwa opuchnięcie i ciężkość nóg chciałaby uzyskać od nas pomoc przy wyborze i kupnie rajstop przeciwżylakowych?

Pomóż babci w zakupach online
W związku z tym, że osoby starsze rzadko mają dostęp do internetu i komputera, nie mają pełnej wiedzy o rozwiązaniach, jakie mogą przynieść im ulgę w cierpieniu. Co prawda produkty Veera dostępne są w 1045 punktów stacjonarnych w całej Polsce, jednakże pełną informację o ofercie składającej się na linię profilaktyczną Veera można znaleźć w naszym sklepie internetowym pomaranczka.pl. Spędźmy więc trochę czasu z bliskimi nie tylko od święta, i pobuszujmy razem w internecie! Wspólne przeglądanie asortymentu naszego e-sklepu – poszukiwanie odpowiednich rajstop, pończoch czy podkolanówek uciskowych, wybieranie kolorów i rozmiarów – pomoże Ci jeszcze bardziej zbliżyć się do babci i spędzić z nią miło czas. Może to być też okazja do powrotu do przeszłości i wysłuchania wspomnień o tym, jaką bieliznę nosiły kobiety za czasów młodości waszej babci :) A jeśli seniorka pokocha nasze produkty tak jak Ty, robienie zakupów online „przypadkiem” stanie się dla was nowym rytuałem i kolejnym powodem do spotkań :)

Czy w twojej rodzinie były żylaki?
Słuchając naszych dziadków, a zwłaszcza tego, co mają nam do powiedzenia o trapiących ich problemach zdrowotnych, możemy dowiedzieć się, jakie przypadłości na przestrzeni pokoleń pojawiały się najczęściej w naszej rodzinie. Uwaga! Problemy z żylakami są dziedziczne! Warto więc wypytać nie tylko babcię, ale i dziadka, jak to z tymi żylakami bywało. W końcu te mało estetyczne pajączki, opuchlizna i ból nie są tylko schorzeniem pań. Panowie także borykają się z problemem niewydolności żylnej kończyn dolnych! Mając taką wiedzę, już za w czasu możemy wdrożyć u nas samych profilaktykę i w ten sposób zapobiegać rozwojowi chorób żylnych.
Pssst...! Dla dziadka z problemami z krążeniem w nogach także znajdziecie coś w naszym sklepie! Tak więc i jego możecie włączyć do waszej zabawy z babcią w buszowanie po sklepie pomaranczka.pl :) Na pewno mu się spodoba ;)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl