Problemy z nogami latem? To już nie problem! 0
Problemy z nogami latem? To już nie problem!

Gorąc sprzyja żylakom
Wysokie temperatury sprzyjają zastojowi krwi żylnej w żyłach naszych nóg. Objawami problemów z krążeniem są ociężałość i opuchlizna kończyn dolnych, powstawanie na nich „pajączków”, jakie finalnie mogą przeistoczyć się w żylaki. Niestety w wielu przypadkach przyczyna takich stanów zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu, jednak zawsze mamy szansę na wprowadzenie działań, mogących im zapobiegać. I tu z pomocą przychodzi nie tylko zmiana trybu życia, ale również produkty, które przygotowaliśmy z myślą o komforcie i zdrowiu waszych nóg również w upalne lato! :) Czy wiesz już jakie?

Rajstopy? Na lato?
Zgadłaś! :) Jednak nie tylko oferowane przez nas rajstopy, ale również pończochy i podkolanówki, jak najbardziej nadają się do noszenia latem. Polecamy je każdej z Was, a przede wszystkim tym Paniom, które odczuwają dyskomfort nóg wynikający z wysokich temperatur.

W naszym asortymencie mamy super trwałe i eleganckie rajstopy, pończochy i podkolanówki ze stopniowym uciskiem (8–12 mmHg; 13–17 mmHg; 18–21 mmHg; 23–32 mmHg; 34–46 mmHg), które przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia.
Produkty zostały przygotowane z myślą o letnim obuwiu. Dzięki otwartym palcom znakomicie nadają się do sandałków czy innych butów odsłaniających stopy. Kolejną zaletą naszych wyrobów jest specjalny splot, przypominający plaster miodu. Powoduje on, że rajstopy, pończochy i podkolanówki są bardziej przewiewne od tradycyjnych i dzięki temu skóra lepiej oddycha. Uczucie świeżości dodatkowo potęgują jony srebra.

Dla Pań, które chcą zapobiegać pierwszym zmianom żylakowym, a potrzebują na lato komfortowych podkolanówek z pełnymi palcami, polecamy nasz hit z serii Veera Soft :)

Veera na cały rok!
Dzięki właściwościom leczniczym i technologii plastra miodu z naszymi rajstopami, pończochami i podkolanówkami możecie dbać o zdrowie swoich nóg przez 365 dni w roku. Pamiętajmy, że profilaktyka antyżylakowa powinna być prowadzona przez cały czas – nie tylko latem!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl