Veera na Dzień Kobiet, czyli #zmiłościdosiebie 0
Veera na Dzień Kobiet, czyli #zmiłościdosiebie

Początek marca zdecydowanie należał do płci pięknej. Z okazji Dnia Kobiet zorganizowaliśmy tydzień pod hasłem #zmiłościdosiebie oraz konkurs pod tym samym hashtagiem. Zobacz, jak to wszystko wyglądało i poznaj Zwycięzców tego niezwykłego konkursu!

 

Przesłanie akcji #zmiłościdosiebie

Zdrowie i piękno są dla nas ogromnie ważne! To chyba nie odkrycie, bo dobrze wiesz, że w asortymencie marki Veera znajdziesz rajstopy, pończochy i podkolanówki ze stopniowanym uciskiem, które dbają o zdrowie i piękno nóg.

Wiemy jednak, że Ty czasem o tym zapominasz ☹ Zapominasz, że zasługujesz na to, co najlepsze; że jesteś ważna; że jesteś piękna.

Właśnie dlatego w tygodniu, w którym świętowaliśmy Dzień Kobiet chcieliśmy być z Tobą w szczególny sposób. Ten czas był czasem wsparcia, motywacji i po prostu bliskości.

 

 

A Ty co robisz #zmiłościdosiebie?

W tym właśnie pytaniu można streścić ideę konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet. Konkurs odbył się zarówno na naszym Facebooku, jak i na Instagramie. Dostaliśmy mnóstwo komentarzy, co robicie z miłości do siebie, jak o siebie dbacie, co dobrego dla siebie robicie. Ta akcja z okazji Dnia Kobiet to był strzał w dziesiątkę, bo pozwoliła zjednoczyć się kobietom, wesprzeć, zmotywować i przypomnieć każdej indywidualnie, że warto o siebie dbać. Wiemy, że wiele kobiet dostało intensywny impuls, że nie powinny siebie zaniedbywać czy to mentalnie czy wizualnie, ale że są i powinny być dla siebie kimś ważnym (jak nie najważniejszym) i dbać o siebie, jak tylko to możliwe. Cieszymy się, że ta tygodniowa kampania zrodziła tyle dobrych owoców.

 

5 Zwyciężczyń #zmiłościdosiebie

W konkursie nie szczędziliśmy nagród 😊 Mieliśmy do rozdania aż 5 par wyjątkowych pończoch z linii Veera Beauty. Pończochy są idealne, jak druga skóra, mają seksowną koronkę, a co najważniejsze dbają o nogi dzięki stopniowanemu uciskowi 70den.

Wybór Zwyciężczyń nie był łatwy i dobrze, że mieliśmy aż 5 par pończoch do rozdania 😊 Oto Zwyciężczynie i ich odpowiedzi konkursowe.

 

Z miłości do siebie biegam. Prócz tego, że zmienia się moje nastawienie do świata bo endorfiny tak działają, to dbam o swoją sylwetkę 🥰 a prawie 40 lat na karku 🙂 da się zatrzymać czas. Dbajmy o siebie... dla siebie 🥰 / Ola M.

 

#zmiłościdosiebie rozwijam swoje możliwości i trenuję, ponieważ daje mi to wolność, jakiej nie czuję w żadnym innym momencie. / Domi C.

 

,,#zmiłościdosiebie kaligrafuję, widok pięknych liter wychodzących spod mojej ręki napawa mnie radością. Kaligrafowanie wycisza, uspokaja, relaksuje i cieszy oko oraz serce. :) ą powstać cudowne rzeczy!’’ / Agnieszka K.

 

,,#ZMiłościDoSiebie unikam i rezygnuję ze wszystkiego co mnie unieszczęśliwia: ludzi, miejsc czy zdarzeń. Przestałam walczyć, to świat ma być dla mnie... a nie ja dla świata. Doszłam do wniosku, iż to, że będę zadowalała wszystkich w około, przyczyni się do mojej porażki, zmęczenia i złego samopoczucia. Jestem zdrową egoistką. Dbam o higienę duszy i ciała. Od jakiegoś czasu regularnie znajduję czas na jogę - wietrzę w ten sposób umysł. Duuużo spaceruję po lesie, hoduję kwiaty w domu i na działce, oraz kupuję je dla siebie w sklepie - by cieszyły oko swoimi kolorami. Robię dużo zdjęć, a później je wywołuję i oprawiam. Staram się kolekcjonować chwile i momenty, by w przyszłości móc i mieć do czego wracać pamięcią przeglądając karty albumów. Z miłości do siebie.... poszukałam pomocy, by uporać się z demonami przeszłości i popracować nad swoją samooceną i pewnością siebie. Nie wstydzę się mówić o tym, co mnie boli. Dbam o swój wewnętrzny blask - rozwijam go, szanuję siebie, uśmiecham się, działam charytatywnie i po prostu nauczyłam się przyjmować komplementy ❤️❤️❤️❤️’’ / @zuzzmariee

 

,,#zmiłościdosiebie

Czasem piję wino,

Często sobie myślę dasz radę dziewczyno!

Starannie się maluję i korzystam z usług fryzjera

Zawsze moim dniem jest każda niedziela!

Wtedy siadam z książką i ulubionymi bezami

Czasem życie osładzam sobie też lodami

Jestem dla siebie dobra i swoje problemy zrozumieć się staram

Na złość i smutek też sobie pozwalam

Pozwalam być sobie sobą i nikogo nie udawać

Ze swoimi słabościami oko w oko stawać

Często też siebie nagradzam

Jak tylko mogę to sobie dogadzam

Jestem dla siebie nauczycielem, dobrym duchem i pomocą

Z życia czerpię garściami każdego dnia i nocą

Z miłości do siebie po prostu słucham swego ciała

Dbam o to bym nigdy na lodzie nie została

Jestem wyrozumiała i słucham siebie czego potrzebuje

Gdy mam ochotę na czekoladę to właśnie ją kupuje! ❤️’’ / @welercia

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl