Rajstopy z plastrem miodu? 0
Rajstopy z plastrem miodu?

Czy wiesz o tym, że rajstopy Veera, a także pończochy i podkolanówki, posiadają plaster miodu? Brzmi nieprawdopodobnie? Tak, to prawda 😊 Dowiedz się więcej o tym, jak działa plaster miodu w rajstopach Veera! Zapewniamy Cię, że będą to dla Ciebie wyjątkowe nowinki.

 

Czym jest technologia plastra miodu?

To, że rajstopy Veera posiadają plaster miodu oznacza, że są one wykonane w technologii plastra miodu. Technologia ta nawiązuje do struktury materiału, z jakiego zostały wykonane rajstopy. Struktura ta jest więc na wzór plastra miodu, czyli przypomina efekt pracy pszczół. Forma ta, składa się z szeregu sześciokątów, pustych w środku. Tak jak prawdziwy plaster miodu, dzięki swojej budowie, ma szczególne właściwości - jest ultralekka, wytrzymała i transparentna. Technologia ta wykorzystywana jest m.in. w do produkcji bardzo wytrzymałych materiałów wypełniających produkty drewniane, także w przemyśle stoczniowym, lotniczym, samochodowym oraz w produkcji rajstop uciskowych.

 

 

Ciekawostka!

Czy wiesz, że gdy naciągniesz rajstopy Veera na dłoń, zobaczysz, że mają one właśnie sześciokątną strukturę. Zobacz na zdjęciu poniżej, jak wygląda plaster miodu na czarnych rajstopach Veera 😊

 


 

Zalety plastra miodu

Dzięki temu, że rajstopy, pończochy i podkolanówki Veera są stworzone w oparciu o technologię plastra miodu:

 

1. Są bardzo wytrzymałe i odporne na puszczanie oczek. Przy mocnym uszkodzeniu pojawia się jedynie mała dziurka. Możesz je swobodnie ubierać, nie myśląc o zaciągnięciu nosić przez cały dzień, w pracy, bawiąc się z dziećmi, czy na ważnym spotkaniu, randce. Masz pewność, że zawsze wyglądają świetnie.

 

2. Solidna struktura pozwala na solidne utrzymanie sylwetki nadając jej wymodelowany i jędrny kształt. Rajstopy utrzymują swoje właściwości uciskowe przez co najmniej 6 miesięcy.

 

3. Produkty są bardziej przewiewne od zwykłych, więc można je nosić również latem. Większość rajstop, w których zastosowano tę technologię, ma grubość 70 DEN lub nawet więcej. Zrobione w zwykły sposób, na lato byłyby zdecydowanie za ciepłe, ale wykonane w technologii plastra miodu, stają się ultra-transparentne.

 

4. Technologia plastra miodu sprawia, że w wielu dziedzinach jest nam prościej, również podróżowanie podczas ciepłych letnich miesięcy staje się przyjemniejsze. Dla tych, którzy cierpią na dolegliwości związane z obolałymi i zmęczonymi nogami lub mają żylaki, zakładanie oddychających uciskowych podkolanówek, pończoch czy rajstop może przynieść znaczącą ulgę. Wakacyjne wyjazdy i podróże do ciepłych krajów przestają być męczące dla nóg, jeśli odpowiednio o nie zadbamy.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl