Ranking TOP 5 produktów Veera w 2019 0
Ranking TOP 5 produktów Veera w 2019

Rok 2019 jeszcze się nie skończył, ale już wiemy, które produkty najchętniej wybieraliście właśnie w tym roku. Wyłoniliśmy aż 5 takich produktów. 

 

Veera na 365 dni w roku

Zanim przedstawimy Ci ten wyjątkowy ranking, to mamy Ci coś ważnego do przekazania, co jest po części związane z tym rocznym rankingiem. Często to mówimy i jest to również zaznaczone przy naszych produktach w sklepie online czy na stronie marki. Jest to jednak tak ważna rzecz, że warto ją zaznaczyć jeszcze raz 😊

Zatem, nie przedłużając – produkty Veera są przeznaczone do noszenia na 365 dni w roku. Tak tak, latem również. Zarówno latem, jak i zimą. Wiosną i jesienią też. Zawsze. Otóż rajstopy, pończochy i podkolanówki uciskowe Veera posiadają specjalny splot, który sprawia, że w produktach nie jest bardziej gorąco, jak bez nich. Dodatkowo, produkty Veera zawierają jony srebra, dzięki którym czujesz się świeżo przez cały dzień, bez względu na to, w jaką porę roku i temperaturę, masz na sobie rajstopy, pończochy i podkolanówki Veera.

Ci z Was, którzy borykają się z żylakami i noszą produkty kompresyjne latem, macie również możliwość wyboru produktów Veera z otwartymi palcami. Dzięki temu, noszenie rajstop, pończoch czy podkolanówek latem jest dla Was jeszcze bardziej komfortowe.

 

 

 

Ranking produktów Veera 2019

Dobra, czas na sedno tego artykułu, czyli ranking 5 najchętniej wybieranych produktów Veera! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy Wam to zaprezentować 😊

 

 

TOP 1 Rajstopy 140 den – rajstopy o tym ucisku zdecydowanie wygrały. Są one dostępne w liniach Veera Przeciwżylakowa, Premium i Love.

 

TOP 2 Rajstopy 40 den – rajstopy o tym ucisku praktycznie dogoniły te o ucisku 140 den, jednak ostatecznie zajęły drugie miejsce. Ten ucisk znajdziesz w linii Veera Przeciwżylakowa.

 

TOP 3 Podkolanówki 140 den – tak, na trzecim miejscu są podkolanówki. Wbrew pozorom ani nie ponownie rajstopy, ani nie pończochy. Ten wynik bardzo nas cieszy, bo udowadnia, że podkolanówki też są sexy. Podkolanówki 140 den znajdziesz w linii Veera Przeciwżylakowa i Premium.

 

TOP 4 Rajstopy 70 den – i ponownie rajstopy. Ogromnie nas cieszy, że coraz bardziej wzrasta świadomość profilaktyki przeciwżylakowej, a rajstopy ponownie uplasowane na czwartym miejscu, tylko to podkreślają.

 

TOP 5 Podkolanówki 40 den – i znowu podkolanówki. Przyznamy szczerze, że nie pomyślelibyśmy o tym, że w rankingu 5 najchętniej wybieranych produktów w 2019 nie znajdą się pończochy. Co prawda, goniły one właśnie to piąte miejsce, jednak ostatecznie mamy tutaj podkolanówki 40 den. Znajdziesz je w linii Veera Przeciwżylakowa.

 

Tym pięknym podsumowanie zakończmy ten 2019 rok. Życzymy i Wam i sobie dużo sił w roku 2020, aby osiągać wyznaczone cele. Do zobaczenia - Życzymy Wesołych Świąt i Ściskamy na zdrowie! :)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl