Veera zwyciężyła w kategorii STYL 0
Veera zwyciężyła w kategorii STYL

W tym roku wzięliśmy udział w wyjątkowym Plebiscycie Influencer’s TOP 2019. Otrzymaliśmy aż 2 nagrody! Nagrodzone zostały pończochy uciskowe z linii Veera Przeciwżylakowa oraz kompresyjne skarpety męskie z linii Veera For Man. Każdy z produktów Veera otrzymał nagrodę w kategorii STYL w podkategorii kolejno bielizna damska i bielizna męska. Zobacz, jak wyglądała gala wręczenia nagród i nie tylko.

 

Veera w Influencer’s TOP 2019

Plebiscyt Influencer’s TOP 2019, w którym wzięliśmy udział to wyjątkowe wydarzenie, które wykorzystuje najnowsze trendy w marketingu. To dlatego, jurorami w tym Plebiscycie były osoby znane, blogerzy, influencerzy, gwiazdy, osoby z show biznesu. To oni testowali i oceniali produkty zgłoszone do Plebiscytu. Tym bardziej, jest nam ogromnie miło, że w Influencer’s TOP 2019 zwyciężyły aż 2 produkty Veera – pończochy kompresyjne z linii Veera Przeciwżylakowa oraz uciskowe skarpetki męskie Veera For Man. Oba produkty otrzymały nagrodę w kategorii STYL.

 

Poniżej możesz zobaczyć kilka zdjęć z przebiegu testowania produktów Veera

 

To ONI testowali produkty Veera

Ideą Plebiscytu Influencer’s TOP 2019 jest wyłonienie najlepszych produktów w różnych kategoriach. Decydują o tym gwiazdy, osoby znane, influencerzy. Produkty Veera testowali m.in. Beata Tadla, która również prowadziła galę wręczenia nagród; Renata Kaczoruk, Anna Dec, Joanna Kushill-Dziurda, Piotr Ligienza, Sebastian Kowalczyk, Paulina Koziejowska, Michał Dudziński i wiele innych.

 

Poniżej możesz zobaczyć kilka zdjęć z gali, na których są osoby testujące produkty Veera

 

A oto zdjęcia z gali - nagrody odebrał sam Prezes marki Veera

 

Nie przegap! Zobacz całe podsumowanie Plebiscytu Influencer’s TOP 2019 TUTAJ.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl