Rajstopy z otwartymi palcami - idealne na lato 0
Rajstopy z otwartymi palcami - idealne na lato

„Słucham? Rajstopy na lato... i z jakimiś otwartymi palcami?” Przypuszczamy, że po przeczytaniu tytułu artykułu na zdjęciu, właśnie takie były myśli większości z Was 😉 Nie szkodzi, a wręcz jest to nawet normalna reakcja. Mamy nadzieję, że do czasu… Przeczytajcie cały artykuł i poznajcie bliżej nie tylko rajstopy, ale również pończochy
i podkolanówki Veera z otwartymi palcami, które stworzyliśmy specjalnie na ciepłe dni.

 

W lato o nogi należy dbać w szczególny sposób

O zdrowie nóg trzeba dbać nieustannie, pora roku nie ma tutaj żadnego znaczenia. Niestety w lato troska o nogi jest trudniejsza niż kiedykolwiek. Wysokie temperatury tylko potęgują dokuczliwe objawy pogorszonego krążenia, takie jak – ból, opuchnięcia, obrzęki, ciężkość czy zmęczenie. Z tego powodu, nogi są jeszcze bardziej podatne i narażone na żylaki. Niestety mimo to, że w lato szczególnie warto zadbać o nogi, to wiele osób, z racji upałów, przestaje korzystać z produktów uciskowych. Skutkiem tego mogą być jeszcze większe problemy z krążeniem, a nawet żylaki.

 

 

Veera otwarta na lato

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, potrzebom i przede wszystkim zdrowiu, w naszym asortymencie znajdziecie produkty kompresyjne z otwartymi palcami. Wśród nich znajdują się zarówno rajstopy, pończochy, jak i podkolanówki profilaktyczne oraz medyczne o różnych stopniach ucisku (8-12 mmHg; 13-17 mmHg; 18-21 mmHg; 23-32 mmHg; 34-46 mmHg).  

  • Dzięki otwartym palcom, noszenie produktów kompresyjnych latem, jest zdecydowanie bardziej komfortowe, a jednocześnie ułatwia troskę o zdrowie nóg nawet w ciepłe dni - z czego wiele osób niestety rezygnuje, nie wiedząc, że w okresie letnim można wybrać produkty kompresyjne właśnie z otwartymi palcami, a te tradycyjne, zostawić na czas, gdy zawita jesień.
  • Produkty z otwartymi palcami są równie wygodne, co te z zamkniętymi. Wykończenie wycięcia
    w palcach jest wykonane w taki sposób, że nie stanowi dyskomfortu podczas noszenia produktów.
  • Co najlepsze, wybierając produkty z otwartymi palcami nie musisz rezygnować z letnich butów. Rajstopy, pończochy czy podkolanówki z otwartymi palcami idealnie sprawdzą się do klapek, sandałków czy czółenek z wyciętymi palcami. A dobrze wiemy, że do letnich stylizacji, zwiewnych sukienek i spódniczek, najlepiej pasują właśnie takie buty. Produkty ze stopniowanym uciskiem
    i otwartymi palcami Veera przy takiej stylizacji będą wyglądać bardzo dyskretnie, a przy tym zadbają o zdrowie Twoich nóg.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co inni piszą o produktach Veera z otwartymi palcami,

zajrzyj TUTAJ i przeczytaj 😉

 

Dla większego komfortu i świeżości…

Otwarte palce w produktach kompresyjnych, to szczególnie wyjątkowe i praktyczne rozwiązanie na lato. Głównie dla tych z Was, którzy mają problemy z pogorszonym krążeniem, jak i tych, którzy zwyczajnie chcą nieprzerwanie dbać o zdrowie nóg. Otwarte palce w produktach kompresyjnych Veera, to jednak nie wszystko. Nasze produkty zostały wykonane w technologii Silver+, co oznacza, że dzianina jest wzbogacona w jony srebra, a dzięki temu produkty Veera zapewniają higienę i świeżość. Nie wiemy czy wiesz, ale jony srebra są używane do zwalczania bakterii, grzybów i drobnoustrojów.
W naszych produktach zostały wykorzystane również w takim celu, co w okresie letnim jest szczególnie praktyczne.

 

Miałaś okazję nosić produkty kompresyjne Veera z otwartymi palcami? Miło nam będzie jeśli podzielisz się z nami swoją opinią.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl