Dlaczego warto przetestować produkty marki Veera? 0
Akcja Testowanie! 100 produktów do rozdania marki Veera!

Dlaczego warto przetestować produkty Veera?

Veera to głównie rajstopy, pończochy i podkolanówki, które zostały stworzone na miarę XXI wieku. Co to znaczy? Veera jest stworzona dla nowoczesnych Kobiet, które cenią sobie zdrowie i piękno nóg, ale intensywny tryb życia trochę to utrudnia. Dowiedz się więcej o produktach Veera, sprawdź dlaczego warto je przetestować i czym różnią się od zwykłych rajstop!

 

Co wyróżnia produkty Veera?
Rajstopy, pończochy i podkolanówki marki Veera tylko na pierwszy rzut oka wyglądają, jak zwykłe produkty. Tymczasem wyróżniają się czymś szczególnym, są to produkty uciskowe, inaczej zwane produktami kompresyjnymi. Posiadają testowany klinicznie stopniowany ucisk, który uciskając nogę poprawia krążenie, eliminując tym samym ból nóg, uczucie ciężkości, opuchnięcia. Dzięki temu, Veera działa profilaktycznie - zapobiega pojawieniu się żylaków.

 

Czy produkty Veera są dla mnie, jeśli nie mam żylaków?
Tak, właśnie dlatego są dla Ciebie i właśnie teraz, kiedy problem żylaków nie dotyczy Cię bezpośrednio. Rajstopy, pończochy i podkolanówki Veera działają profilaktycznie na żylaki i należy je nosić po to, aby problem żylaków w ogóle się nie pojawił. Nosząc rajstopy, pończochy lub podkolanówki Veera zamiast zwykłych, skutecznie wyeliminujesz prawdopodobieństwo pojawienia się żylaków. To tylko kwestia wyboru. Produkty Veera zamiast zwykłych.

 

 

Rajstopy, pończochy, podkolanówki Veera vs zwykłe
Produkty marki Veera na tle zwykłych rajstop, pończoch czy podkolanówek różnią się tym, że Veera to produkty medyczne i testowane klinicznie. Posiadają stopniowany ucisk, który dba o zdrowie nóg. Eliminuje ból, ciężkość, opuchnięcia i sprawia, że nogi są odporne na pojawienie się żylaków. To tylko jedna różnica, co prawda główna, ale jest ich znacznie więcej.

  1. Produkty Veera wyglądają ekskluzywnie i elegancko. Posiadają delikatną i matową strukturę materiału, która daje efekt jedwabistej i pięknej skóry. Zwykłe produkty są cienkie, świecące i podkreślają niedoskonałości skóry.
  2. Produkty Veera są wyjątkowo wytrzymałe, ponieważ są stworzone w oparciu o innowacyjną strukturę plastra miodu, która zapobiega puszczaniu oczek. Co do zwykłych rajstop, pończoch czy podkolanówek… sama wiesz, że zawsze warto brać zapasową parę do torebki, ponieważ zwykłe produkty są bardzo słabe i trzeba ostrożnie je zakładać i nosić, aby ich nie uszkodzić.
  3. Rajstopy, pończochy czy podkolanówki Veera posiadają bardzo silną strukturę materiału. Sprawia ona, że sylwetka nabiera wymodelowanego i jędrnego kształtu, a Ty dzięki temu czujesz się bardziej kobieco i seksownie. Zwykłe produkty niestety bardzo często się rozciągają i tracą swoje modelujące właściwości. Dodatkowo są zbyt słabo utkane, aby móc utrzymać ciało w wymodelowanej formie.
  4. Produkty Veera są wzbogacone w jony srebra, które dbają o higienę, ochronę i świeżość przez cały dzień. Zwykłe produkty nie dają takiego komfortu, ponieważ są stworzone w oparciu o zwykłą tkaninę, zawierającą w różnych proporcjach poliamid, elastan, bawełnę i lycrę.
  5. Komfort noszenia to kolejna cecha, która wyróżnia produkty Veera na tle zwykłych. Rajstopy, pończochy, podkolanówki Veera dzięki stopniowanemu uciskowi, nadają nogom lekkości, a jony srebra sprawiają, że czujesz się świeżo nawet po całym dniu noszenia produktów Veera. Zwykłe produkty niestety powodują uczucie dyskomfortu, spowodowane brakiem uczucia świeżości i tym, że stale musisz uważać, aby ich nie zaciągnąć.
  6. Mimo, że za 1 parę produktu Veera zapłacisz nieco więcej, niż za 1 parę zwykłego produktu, to tak naprawdę zakup produktów Veera w perspektywie czasu jest bardziej korzystny. Zwykła para rajstop kosztuje około 8zł, ale nie ukrywajmy - możesz ją założyć jedynie około 3 razy, gdyż później utracą swoje wszelkie właściwości. Kupując 1 parę zwykłych rajstop w tygodniu, w przeciągu pół roku wydasz na nie około 200zł! Z kolei, przedział cenowy rajstop Veera to 35-55zł, ale rajstopy Veera swoje właściwości zachowują przez minimum 6 miesięcy, a przy tym są odporne na puszczanie oczek! Sama widzisz.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl