Jak wybrać dobre profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe? 1
Jak wybrać dobre profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe?

Jak wybrać dobre profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe?

Szukasz dobrych rajstop uciskowych, które pomogą Ci w profilaktyce przeciwżylakowej? Świetnie się składa, ponieważ jako marka Veera posiadamy produkty przetestowane klinicznie, które są wyrobem medycznym. Dowiedz się zatem, na co zwrócić uwagę podczas wyboru dobrych rajstop kompresyjnych!

 

Stopniowany ucisk

Obecność stopniowanego ucisku w profilaktycznych rajstopach przeciwżylakowych to must have na jaki powinnaś zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Bez ucisku, rajstopy nie będą spełniały swojej roli. Jaka jest zatem funkcja tego odczuwanego ścisku? Dzięki niemu krew jest kierowana z kostek w kierunku serca. Proces ten jest bardzo często zaburzony i sprawia, że krążenie w naszych nogach pogarsza się, powodując ociężałość nóg, opuchnięcia czy ból, a to z kolei prowadzi do żylaków. Wybierając profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem będziesz miała pewność, że spełniają one swoją funkcję!

 

Zaznaczone palce i pięty

Te cechy rajstop kompresyjnych są ściśle powiązane z powyższą. Jeśli rajstopy mają zaznaczone palce i pięty, wtedy będziesz wiedziała, jak je założyć, aby ucisk działał prawidłowo. Jeśli rajstopy nie posiadają zaznaczonych palców i pięt – możesz niewłaściwie je ubrać, a wtedy też ucisk nie będzie działał tak, jak należy. Rajstopy kompresyjne kupujesz przecież po to, aby poprawiały one krążenie w Twoich nogach i ważne jest, aby właśnie takie efekty uzyskać po ich noszeniu. Wspomniane oznaczenia palców i pięt są w tym bardzo pomocne i warto szukać rajstop uciskowych, które je mają. Rajstopy Veera maja zaznaczone palce i pięty, dzięki czemu zawsze założysz je prawidłowo i będą mogły ściskać Twoje nogi na zdrowie 😊 Ucisk rajstop Veera w kostce występuje na poziomie 100%, w łydce – 70%, a w udzie – 40%.

 

Lekkość, świeżość i wytrzymałość

Czy to możliwe, że profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe mogą jednocześnie uciskać i gwarantować poczucie lekkości? Dobre rajstopy kompresyjne na pewno będą miały takie cechy i mimo odczuwanego ścisku sprawią, że będziesz czuła się lekko. Lekkość wynika stąd, że rajstopy kompresyjne powodują ucisk, który poprawia krążenie, co realnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, w tym też lekkość nóg. Bardzo ważne jest również, aby rajstopy uciskowe sprawiały, że nawet po całym dniu będziesz czuła się świeżo i komfortowo, a także by były wytrzymałe. Profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe Veera są wykonane w technologii Silver+ dla Twojej ochrony, higieny i świeżości. Z kolei splot na kształt plastra miodu, sprawia, że rajstopy są bardzo wytrzymałe i odporne na puszczanie oczek.

 

Skuteczność potwierdzona badaniami

Otóż to! Rajstopy kompresyjne to nie są zwykłe rajstopy, one wpływają na poprawę krążenia, a co za tym idzie powinny mieć potwierdzenie swojego leczniczego działania. Rajstopy Veera posiadają takie potwierdzenie. Są one wyrobem medycznym przetestowanym klinicznie. Dodatkowo, Veera zdobyła liczne nagrody potwierdzające skuteczność działania rajstop, m.in. nagrodę Lider Konkurencyjności w 2018 roku czy też Konsumencki Lider Jakości zdobyty dwukrotnie w 2015 i w 2107 roku.

 

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak szukać dobrych profilaktycznych rajstop przeciwżylakowych 😊

 

Komentarze do wpisu (1)

25 listopada 2020

W sumie to racja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl