Nogi jak balony? Nie tym razem! 0
Nogi jak balony? Nie tym razem!

Nogi jak balony? Nie tym razem!

W słoneczne, ciepłe dni nasze kończyny narażone są na różnego rodzaju dolegliwości. Wyższe temperatury, większa ilość przemierzanych w wolnym czasie kilometrów, a także intensywne, długie podróże, mogą prowadzić do powstawania obrzęków i opuchlizny. Jak sobie z tym radzić? Marka Veera, specjalista w dziedzinie produktów pończoszniczych przeciwżylakowych, przedstawia sprawdzone sposoby na utrzymanie nóg w dobrej kondycji.

Skąd ten stan?

Opuchlizna nóg to problem, który dotyka wielu z nas, bez względu na wiek. Jej najczęstszymi przyczynami są nieprawidłowy odpływ limfy, niewłaściwe krążenie krwi żylne oraz zatrzymanie płynu w tkankach. Powyższe wskazania są bezpośrednim skutkiem długotrwałego przebywania w jednej pozycji, niewłaściwej diety, braku ruchu, a także noszenia nieodpowiedniego obuwia. W zależności od częstotliwości narażania kończyn na tego typu działania, dolegliwości mogą nasilać się.

 

Profilaktyka, profilaktyka, profilaktyka!

W walce z obrzękami i opuchlizną kluczowa jest prewencja. Nie szukając daleko, w pierwszej kolejności sięgnij po proste, lecz skuteczne rozwiązania. Zadbaj o regularne nawodnienie organizmu, unikaj spożywania nadmiaru soli i przetworzonych produktów, a także zadbaj o aktywność fizyczną na co dzień. Spacery czy ćwiczenia o różnym stopniu intensywności mogą zdziałać cuda. Warto zainwestować także w specjalistyczne produkty pończosznicze przeciwżylakowe, które będą czuwać nad prawidłowym krążeniem krwi w nogach. I tu z pomocą przychodzi Veera. Marka oferuje rajstopy, pończochy i podkolanówki nie tylko zapobiegające powstawaniu obrzęków, ale także przynoszące ulgę, kiedy problem powraca.

Pierwsza pomoc

Jeśli więc opuchlizna pojawi się już na Twoich kończynach, warto spróbować ją złagodzić. Doraźnie w jej redukcji pomoże podnoszenie nóg powyżej poziomu serca kilkanaście minut dziennie. Lepsze samopoczucie i zminimalizowanie objawów przynieść może także chłodny okład na stopy i kostki oraz ich delikatny automasaż usprawniający przepływ limfy.


Jednak by poczuć różnicę na co dzień, korzystaj regularnie z produktów Veera. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii dziania i stopniowanemu uciskowi zastosowanemu w rajstopach czy pończochach przeciwżylakowych, krew żylna powraca do właściwego obiegu, a nogi stają się lekkie i smuklejsze. Nie musisz obawiać się także efektu wizualnego Twoich stylizacji. Marka w swoich wyrobach skuteczne działanie łączy z elegancją i komfortem.
Dbając o nogi z Veera, możesz cieszyć się nadchodzącym latem bez obaw o wygląd i stan Twoich nóg.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl