Technologie

Technologia Lycra Leg Care

Nowoczesna technologia zastosowana przy produkcji rajstop – Lycra Leg Care  - pozwala na wprowadzenie w produktach (rajstopy, podkolanówki) pielęgnacyjnego, delikatnego, stopniowanego ucisku przeciwżylakowego. Stopniowany ucisk, jaki można zastosować w tej technologii to: lekki (5-7mmHg), średni (8-10 mmHg) oraz mocny (11-13 mmHg).

pomaranczka

Pragnienie komfortu i zapotrzebowanie na rajstopy „profilaktyczne" doprowadziły do rozwoju koncepcji Lycra LegCare. Od dziś nie musisz mieć dwóch par rajstop: klasycznych i medycznych. Oferujemy modne rajstopy, które ukazują piękno Twoich nóg, a jednocześnie dbają o ich kondycję i relaks.

Producent Lycra LegCare, przeprowadził serię testów klinicznych, mających ocenić efekty rajstop na nogach dynamicznych, pracujących kobiet. W próbie wzięło udział 108 pań w wieku 20 - 60 lat o różnej wadze i budowie ciała. Skuteczność Lycra LegCare była oceniana według symptomów takich jak: opuchlizna, uczucie ciężkości nóg, zmęczenie i ból w nogach.

Porównanie rajstop standardowych oraz Lycra LegCare o średnim masażu:

pomaranczka

Lycra LegCare znacznie redukuje oznaki zmęczenia, niezależnie od wieku czy budowy fizycznej.

 

Technologia Lycra 3D

Technologia Lycra 3D  została pracowana w latach 90 –tych XX wieku. Przędza Lycry została połączona z nylonem i  jest dziana w każdym szeregu.

Zastosowanie technologii Lycra 3D w dzianinach pończoszniczych  nadaje produktom trójwymiarową sprężystość. Rajstopy wykonane w tej technologii charakteryzują się wyjątkową gładkością (równomierny wygląd oczek) i  idealnie dopasowują się do ciała.

 

PIELĘGNACJA czyli zastosowanie aloesu

Aloes znany jest ludzkości już od tysiącleci jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, gdzie został uznany oficjalnie za roślinę leczniczą, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną. Znany już od tysiącleci, nazywany był w rozmaitych częściach świata "rośliną gojącą", "rośliną od oparzeń", "doktorem w doniczce", lub nawet "podarunkiem Wenus".

W produktach Lifestyle's stosujemy dla Państwa ekstrat z aloesu poddany odpowiedniej konserwacji. Dzięki temu zachowuje on praktycznie ten sam skład i właściwości, co świeżo pozyskany miąższ. Używając w procesie produkcji ekstraktu z aloesu uzyskujemy działanie antyalergiczne i antyseptyczne – PH rajstopy zbliżone do PH  skóry człowieka.

Miąższ aloesu zawiera ponad 140 biologicznie czynnych składników:

  • aminokwasy,
  • enzymy,
  • witaminy,
  • związki mineralne,
  • nienasycone kwasy tłuszczowe,
  • substancje o działaniu przeciwbólowym,
  • substancje o działaniu przeciwzapalnym,
  • substancje o działaniu przeciwbakteryjnym,
  • cukry,
  • wielocukry.

Miąższ aloesowy ma działanie antyseptyczne, przynosi ulgę w przypadku swędzenia, opuchlizny i bólu. Pobudza wzrost i naturalną regenerację skóry oraz łagodzi podrażnienia i reakcje zapalne skóry

Miąższ aloesowy może służyć jako znakomity środek odżywczo-stymulujący, regulujący prawidłowe funkcje każdej tkanki naszego ciała.W postaci czystej można go również używać jako znakomitego, całkowicie naturalnego kosmetyku pielęgnacyjnego - od stóp do głów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl