Opinie o Compression Zone

Uprawisz sport? Stosujesz produkty Compression Zone? Wyślij do nas swoją opinię. Poznaj opinię innych osób, które już przetestowały nasze produkty kompresyjne dla sportowców.

pomaranczka

„Opaski kompresyjne firmy Compression Zone otrzymałem dwa miesiące temu. Opaski bardzo dobrze są dopasowane do łydki oraz mają bardzo dobry ucisk. Opaski Compression Zone testowałem podczas zawodów biegowych (5km, 10km oraz starty na bieżni 1500m oraz 800m) oraz podczas intensywnych treningów na zgrupowaniach. Kiedy biegam w opaskach odczuwam, że działają , nie czuje bólu mięśni oraz odczuwam, że regeneracja jest intensywna i  krótsza. Opaski używam często, jestem bardzo zadowolony wiem, że pomagają mi podczas zawodów jak i na treningu, nie widać na nich śladów użytkowania, materiał nie rozciąga się po praniu. Podsumowując, okres w jakim testowałem opaski  to dwa miesiące, kilka startów na bieżni oraz na ulicy, dwa obozy sportowe, dużo intensywnych treningów, jestem bardzo zadowolony ze sprzętu firmy Compression Zone, po prostu opaski działają , pomagają , zmniejszają ból, skracają czas regeneracji”.

Pozdrawiam, Patryk Piotrowicz

 

 

 

pomaranczka

 

"Produkty Compression Zone polecam każdemu, kto myśli
o uprawianiu sportu, poprawianiu rekordów życiowych, szuka sportowych przygód i podejmuje wyzwania. Produkty te są niezbędnym elementem każdego biegacza, chodziarza, rowerzysty, spełniają swoją rolę niemal w każdej dyscyplinie sportu. Są świetną pomocą dla nas sportowców- odnową, regeneracją dla zmęczonych stóp, zakwaszonych i spiętych mięśni, świetnie rozluźniają wszelkie napięcia w stopach, odkwaszają mięśnie i niwelują uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Odkąd sama stosuję Compression Zone zapomniałam co to spuchnięte stopy , napięte i zakwaszone mięśnie łydek. Problem spuchniętych stóp i napiętych łydek towarzyszył mi od zawsze to była moja zmora sportowa , masaż łydek i rozluźnienie ich sprawiało mi największy ból. Nie pomagało nic - łydki kłuły
a stopy puchły szczególnie w sezonie letnim, co uniemożliwiało mi systematyczny trening i przygotowywanie się do startów. To dzięki Compression Zone biegam, chodzę i startuję do dziś. PODKOLANÓWKI KOMPRESYJNE RECOVER są ze mną na każdym starcie. Świetne i godne polecenia szczególnie
w biegach długich, wielogodzinnym wysiłku, wszelkich wycieczkach górskich, biegowych, marszach Polecam PODKOLANÓWKI KOMPRESYJNE PERFORMANCE, które wzmacniają i regenerują mięśnie, niwelują zmęczenie. Polecam Państwu bardzo serdecznie wszystkie produkty Compression Zone -pomóżcie nogom zdobywać szczyty!"


Pozdrawiam, Katarzyna Burghardt

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl